GASTRO NABYTEKGASTRO NABYTEK
GASTRO NABYTEK
Gastro dřevěné židle Gastro dřevěné židle, kvalitní dřevěná jídelní restaurační židle z masivu, z masivního dřeva vhodné do hotelu, vinárny, restaurace, kavárny. \\nKlasické restaurační zátěžová jidelni židle z přírodních materiálů jsou na výběr ke stylově vhodným jídelním stolům do restauračních zátěžových provozů.
SHOWROOM
otevřeno

dnes 11-18 hod
Služba zpětného zavolání ZDARMA


GASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budkaGASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budkaGASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budka

Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle 50x45x97cm pro restaurace

  Zvětšit obrázek 


 Váš dotaz ke zboží:  

Služba zpětného zavolání ZDARMA
Vložit do nákupního košíku

Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle 50x45x97cm pro restaurace

Šířka: 50cm
Hloubka: 45cm
Výška: 97cm
Barva: honey medová
Materiál: teak

Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle 50x45x97cm pro restaurace

Gastro restaurační dřevěná jídelní židlička, masivní židle z masivu teaku restauračních židlí. Barva teak natural přírodní bez povrchové úpravy. Rozměry restaurační židle 50x45x97cm. Stylová jídelní židle pro gastronomii s rovným sedákem, vysokým plným rovným opěradlem, rovné nožičky, židle do restauračních podniků, interiérů a sálů. Díky tvrdému a kvalitnímu materiálu mají židle do restaurací dlouhou životnost. Jejich konstrukce je uzpůsobena do zátěžových prostor pro hotely, kavárny, restaurace, vinárny a gastronomická zařízení.

      Podobné zboží


Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle 50x45x97cm pro restaurace
Gastro restaurační dřevěná jídelní židlička, masivní židle z masivu teaku restauračních židlí.
Barva teak natural přírodní bez povrchové úpravy.
Rozměry restaurační židle 50x45x97cm.
Stylová jídelní židle pro gastronomii s rovným sedákem, vysokým plným rovným opěradlem, rovné nožičky, židle do restauračních podniků, interiérů a sálů.
Díky tvrdému a kvalitnímu materiálu mají židle do restaurací dlouhou životnost.
Jejich konstrukce je uzpůsobena do zátěžových prostor pro hotely, kavárny, restaurace, vinárny a gastronomická zařízení.
Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle 50x45x97cm pro restaurace
Materiál:
teak natural
Rozměry (cm):
50x45x97cm
Konstrukce:
dřevěná
Vlastnosti:
přírodní, bez povrchové úpravy
Barva:
natural přírodní
Možnosti dopravy:
Zásilková přeprava (280 - 399 Kč)
Osobní odběr po potvrzení
Váha zásilky 8 Kg
Expedice běžně 3 dny
 Navštívené stránky 
RETRO NÁBYTEK
copyright Code & Design by Dipl.Ing.(FH) Arnošt Kopal© Dipl.Ing.(FH) Arnošt Kopal Tiffany-Lampy.cz VIP-MODA.cz RETRO-NABYTEK.cz DEKORACE.RETRO-NABYTEK.cz MASIV.RETRO-NABYTEK.cz TIFFANY.RETRO-NABYTEK.cz DESIGNER.RETRO-NABYTEK.cz LUXUSNI.RETRO-NABYTEK.cz ZAHRADNÍ.RETRO-NABYTEK.cz GLIS.cz RETRONABYTEK.cz ANTICCO.com RETRO-DESIGN.cz ANTIK-VINTAGE.com red-telephone-box.com ANTIK-VINTAGE.cz RETRO-VINTAGE.cz ANTICCO.cz GASTRO-NABYTEK.cz NABYTEK-DOMA.cz AmbientA.cz namornicke-dekorace.cz