GASTRO NABYTEKGASTRO NABYTEK
GASTRO NABYTEK
Gastro dřevěné židle Gastro dřevěné židle, kvalitní dřevěná jídelní restaurační židle z masivu, z masivního dřeva vhodné do hotelu, vinárny, restaurace, kavárny. \\nKlasické restaurační zátěžová jidelni židle z přírodních materiálů jsou na výběr ke stylově vhodným jídelním stolům do restauračních zátěžových provozů.
Služba zpětného zavolání ZDARMA


GASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budkaGASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budkaGASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budka

Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle pro 50x45x106cm restaurace

  Zvětšit obrázek 


 Váš dotaz ke zboží:  

Služba zpětného zavolání ZDARMA
Vložit do nákupního košíku

Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle pro 50x45x106cm restaurace

Šířka: 50cm
Hloubka: 45cm
Výška: 106cm
Výška sedáku: 46cm
Barva: natural přírodní

Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle pro 50x45x106cm restaurace

Gastro restaurační dřevěná jídelní židlička, masivní židle z masivu teaku pro gastronomické provozovnny restauračních židlí. Barva natural přírodní bez povrchové úpravy. Rozměry restaurační židle 50x45x106cm vs 46cm. Stylová gastro jídelní židle se zaobleným sedákem a vysokým opěradlem, přední rovné nožičk, prohlé zadní nohy. Designová židle do restauračních zařízení moderní gastronomie, do interiérů restaurace. Díky tvrdému a kvalitnímu materiálu mají židle do restaurací dlouhou životnost. Vhodné do zátěžových podmínek pro hotely, restaurace, bary, kavárny, vinárny a gastronomická zařízení.

      Podobné zboží


Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle pro 50x45x106cm restaurace
Gastro restaurační dřevěná jídelní židlička, masivní židle z masivu teaku pro gastronomické provozovnny restauračních židlí.
Barva natural přírodní bez povrchové úpravy.
Rozměry restaurační židle 50x45x106cm vs 46cm.
Stylová gastro jídelní židle se zaobleným sedákem a vysokým opěradlem, přední rovné nožičk, prohlé zadní nohy.
Designová židle do restauračních zařízení moderní gastronomie, do interiérů restaurace.
Díky tvrdému a kvalitnímu materiálu mají židle do restaurací dlouhou životnost.
Vhodné do zátěžových podmínek pro hotely, restaurace, bary, kavárny, vinárny a gastronomická zařízení.
Gastro restaurační jídelní dřevěná masivní židle pro 50x45x106cm restaurace
Materiál:
teak natural
Rozměry (cm):
50x45x106 vs46cm
Konstrukce:
dřevěná
Vlastnosti:
přírodní, bez povrchové úpravy
Možnosti dopravy:
Zásilková přeprava (280 - 399 Kč)
Osobní odběr po potvrzení
Váha zásilky 8 Kg
Expedice běžně 3 dny
 Navštívené stránky 
RETRO NÁBYTEK
copyright Code & Design by Dipl.Ing.(FH) Arnošt Kopal© Dipl.Ing.(FH) Arnošt Kopal Tiffany-Lampy.cz VIP-MODA.cz RETRO-NABYTEK.cz DEKORACE.RETRO-NABYTEK.cz MASIV.RETRO-NABYTEK.cz TIFFANY.RETRO-NABYTEK.cz DESIGNER.RETRO-NABYTEK.cz LUXUSNI.RETRO-NABYTEK.cz ZAHRADNÍ.RETRO-NABYTEK.cz GLIS.cz RETRONABYTEK.cz ANTICCO.com RETRO-DESIGN.cz ANTIK-VINTAGE.com red-telephone-box.com ANTIK-VINTAGE.cz RETRO-VINTAGE.cz ANTICCO.cz GASTRO-NABYTEK.cz NABYTEK-DOMA.cz AmbientA.cz namornicke-dekorace.cz