GASTRO NABYTEKGASTRO NABYTEK
GASTRO NABYTEK
Gastro jídelní stoly z masivu Kvalitní gastro zátěžové jídelní stoly z masivu, z masivního teakového dřeva.Díky materiálu je velmi odolný a nenáročný na údržbu a je konstruován pro zátěžové podmínky, pro hotely, bary, restaurace, kavárny, čajovny, pizzerie a jiné gastro podniky a zařízení.
SHOWROOM
otevřeno

dnes 11-16 hod
Služba zpětného zavolání ZDARMA


GASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budkaGASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budkaGASTRO NABYTEKGastro jídelní stoly z masivuGastro dřevěné židleGastro dřevěná křeslaGastro židle s pravou kůžíGastro barové a konzolové stolyGastro barové židleGastro sedaci laviceGastro zahradní hliníkové židleGastro zahradní hliníkové stolyGastro námořní dekoraceGastro lodní lampyGastro lodní zvonyGastro dekorace - modely lodíLodní obrázkyGastro luxusní dekoraceAnglická telefonní budka

Velký restaurační dřevěný jídelní stůl 200x100x78cm kvalitní teakové dřevo

  Zvětšit obrázek 


 Váš dotaz ke zboží:  

Služba zpětného zavolání ZDARMA
Vložit do nákupního košíku

Velký restaurační dřevěný jídelní stůl 200x100x78cm kvalitní teakové dřevo

Šířka: 200cm
Hloubka: 100cm
Výška: 78m
Barva: natural přírodní

Velký restaurační dřevěný jídelní stůl 200x100x78cm kvalitní teakové dřevo

Velký stylový jídelní restaurační stůl z masivu teaku, přírodní natural barva bez povrchové úpravy restauračních stolů. Velikost stolu 200x100x78cm. Moderní a praktický produkt s obdélníkovou jídelní deskou, pro vetší počet míst k sezení. Celodřevěný stůl se svým designem hodí do moderních, ale i stylových klasických interiérů. Teakové dřevo je odolné, tvrdé, pružné a trvanlivé. Pro svou jedinečnost a elegantní vzhled, je velmi oblíbené. Konstrukce stolů je uzpůsobena do zátěžových prostor pro hotely, restaurace, kavárny, bistra, čajovny, pizzerie a jiná gastro zařízení.

      Podobné zboží


Velký restaurační dřevěný jídelní stůl 200x100x78cm kvalitní teakové dřevo
Velký stylový jídelní restaurační stůl z masivu teaku, přírodní natural barva bez povrchové úpravy restauračních stolů.
Velikost stolu 200x100x78cm.
Moderní a praktický produkt s obdélníkovou jídelní deskou, pro vetší počet míst k sezení.
Celodřevěný stůl se svým designem hodí do moderních, ale i stylových klasických interiérů.
Teakové dřevo je odolné, tvrdé, pružné a trvanlivé.
Pro svou jedinečnost a elegantní vzhled, je velmi oblíbené.
Konstrukce stolů je uzpůsobena do zátěžových prostor pro hotely, restaurace, kavárny, bistra, čajovny, pizzerie a jiná gastro zařízení.
Velký restaurační dřevěný jídelní stůl 200x100x78cm kvalitní teakové dřevo
Materiál:
teak natural
Rozměry (cm):
200x100x78cm
Konstrukce:
dřevěná
Vlastnosti:
přírodní, bez povrchové úpravy
Barva:
přírodní
Možnosti dopravy:
Zásilková přeprava (590 - 867 Kč)
Váha zásilky 35 Kg
Expedice běžně 3 dny
 Navštívené stránky 
RETRO NÁBYTEK
copyright Code & Design by Dipl.Ing.(FH) Arnošt Kopal© Dipl.Ing.(FH) Arnošt Kopal Tiffany-Lampy.cz VIP-MODA.cz RETRO-NABYTEK.cz DEKORACE.RETRO-NABYTEK.cz MASIV.RETRO-NABYTEK.cz TIFFANY.RETRO-NABYTEK.cz DESIGNER.RETRO-NABYTEK.cz LUXUSNI.RETRO-NABYTEK.cz ZAHRADNÍ.RETRO-NABYTEK.cz GLIS.cz RETRONABYTEK.cz ANTICCO.com RETRO-DESIGN.cz ANTIK-VINTAGE.com red-telephone-box.com ANTIK-VINTAGE.cz RETRO-VINTAGE.cz ANTICCO.cz GASTRO-NABYTEK.cz NABYTEK-DOMA.cz AmbientA.cz namornicke-dekorace.cz